Продавець Дари Полісся розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
132 відгуків
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ!ДІЗНАТИСЯ УМОВИ

Кора Осики або Лікувальна магія Тополі тремтячої

Кора Осики або Лікувальна магія Тополі тремтячої.

 

Стародавні слов'яни вірили, що в осикових гаях водяться лісовики, чорти і інша нечиста сила, а в міфах стародавньої Греції Осика росла в потойбічному світі. У тієї ж годину Осика служила також і добра. Наприклад, меблі з Осики, як і осикові віники для банних процедур, допомагали в боротьбі з різними недугами. Осикові гілки, встромлені в паркан, не пропускали в нечисту силу. Вважається, що Осика - це дерево, яке вбирає у собі погану енергію, тому притискаючись до стовбура хворим місцем, прискорюється виліковування.

Осика, маючи низьку густину, є стійкою до нагрівання та не виділяє смол, що високо оцінюється в банній справі. Осика добре горить, тому використовується для прочищення димоходів, а саме випалення сажі (унікальна властивість). Є легкою деревиною та піддатливою для механічної обробки, тому використовується для виготовлення багатьох виробів домашнього вжитку. З Осики роблять сірники, з Осинової стружки можна плести як із соломи, деревина придатна для виготовлення будь-яких виробів, що контактують з водою (не боїться вологи).

У давні часи Осика використовувалася в народних знахарських рецептах, наприклад: на осику можна заговорювати лихоманку і зуби; якщо у когось зводить ноги, то для зцілення потрібно покласти Осинове поліно в ноги, а коли голова болить - тримати його в голові; щоб капуста не перекисла, потрібно покласти до неї Осинове полінце.

Кору Осики найбільше полюбляють лісові жителі (миші, зайці, косулі, лосі та інші), тому варто лише дереву впасти, і одразу кора буде начисто об'єднання їдена (хоча вона досить гірка на смак). А кору дуба чи липи, які є більш приємними на смак, вони не їдять. Це пояснюється достатня просто: кора Осики містить величезну кількість корисних речовин: антибіотики, дубильні речовини, гліцерин, ефіри й інші, вона є джерелом таких елементів, як мідь, залізо, цинк, нікель, а ці дані речовини необхідні для зміцнення імунітету.

Як і для диких, так і для домашніх тварин Осикові гілки і листя є чудовим кормом. Наприклад, кози і вівці полюбляють краще за сіно. Вівці, що страждали поганим травленням або лихоманкою, видужували, харчуючись осиковим листом. Корови, які харчуються таким кормом взимку, дають молоко такої ж якості, як влітку при харчуванні травами. З деревини осики можна отримувати селі борошно, яке придатне для годівлі тварин, як лугове сіно і конюшина. Кора теж живильна, але стару кору неможливо використовувати в натуральному вигляді. Тому в Ленінградській лісотехнічний академії ім. С. М. Кірова витворили технологію, за допомогою якої можна переробляти стару осиковий кору і отримувати з неї вітамінний концентрат (осиковий жир).

Перший аспірин та антибіотики були отримані з кору Осики!

У сучасному світі користь Осики добре відома по всьому світу. Велика кількість препаратів з цього дерева використовується як ліки. У хід йде кора, молоді гілочки, листя, бруньки, попіл і вугілля. Наприклад, у тибетській медицині часто використовується кора при запаленні легень, віспі і малярії, як протизапальний і в'їхав яжучий, потогінний і знеболюючий засіб. В Україні з незапам'ятних часів лікуються усіма частинами цієї рослини.

       

Так що Осика лікує у людини?

 

            Бактеріальні інфекції.

Хвороби, що викликані стафілококом та бактеріями кишково-тифозної групи (листя, а в більшій мірі бруньки). Зовнішньо настоянка і відвар застосовуються при ангіні, стоматиті, гінгівіті. Допомагає також відвар і чай з листя, бруньок і молодих гілочок. Спиртова настоянка бруньок осики використовується як антимікробний, протизапальний, потогінний засіб.

Тромбоз.

При небезпеці виникнення тромбу в крові лікуються корою і бруньками осики. Препарати з них у народі називають природними аспірином. Він стимулює розрідження крові, запобігає утворенню згустків.

          Гельмінтози.

Глікозид, популін, що містяться в корі, добре допомагають від черв'яків-паразитів. Відомо, що кора осики надає непогане цілющу дію при опісторхозі. Це важко виліковне захворювання виникає при зараженні паразитичними плоскими черв'яками. Заражаються їм при вживанні в їжу річкової риби, що пройшла недостатню кулінарну обробку. Інші гельмінти теж не люблять осику.

          Захворювання органів дихання.

Найбільш часто в лікувальних цілях використовують відвар і настойку осикової кори на горілці. Їх застосування широко поширене при простудних і бронхо-легеневих захворюваннях. Відвар бруньок осики допомагає при застуді, бронхіті і туберкульозі легень. Спиртова настоянка бруньок використовується як антимікробний, протизапальний, потогінний засіб. З давніх-давен рослина вважається сильним засобом від кашлю, при нав'язувати язливому та дратівливому кашлі (туберкульоз, плеврит, коклюш, бронхіальна астма).

Фурункульоз.

Для лікування використовують попіл від згорілих осикових гілок.

            Зубний біль і інші види болю.

За силою впливу препарати осики можна порівняти з аспірином. У них сильні жарознижуючий і знеболюючий ефекти. Для знеболення використовують відвари кори і бруньок.

          Цукровий діабет 2 типу.

При цукровому діабеті зазвичай застосовують кору осики. Вона нормалізує обмін речовин, роботу підшлункової залози та ендокринної системи в цілому, знижує рівень цукру в крові. Кора показана при цукровому діабеті 2 типу, з недостатнім виробленням інсуліну.

Хвороби нирок і сечового міхура.

Препарати з кору діють як потужний протизапальний засіб. Її відвари призначають для поліпшення сечовиділення при нефриті, циститах, уретритах. З збільшується обсягом сечі виводиться більше токсинів, залишених бактеріями.

            Захворювання суглобів і м язів.

Приготовлені з кору осики засоби знімають запалення, набряклість, біль у суглобах і м язах, покращують кровотік, попереджують відкладення солей. Їх рекомендують при артрозі, ревматичних, подагричних болях, радикуліті. Також корисно при таких діагнозах приймати лікувальні ванни з додаванням відвару осикової кори.

Проблеми з системою травлення.

Кора осики лікує шлунково-кишкові інфекції, у тому числі дизентерію, розлади травлення, запалення гемороїдальних вузлів. Її приймають при захворюваннях печінки, селезінки, жовчних шляхів, шлунку і кишечника, для нормалізації апетиту і секреції.

Жовтуха.

Підвищену кількість білірубіну в крові допомагає усунути відвар осикової кори.

Простатит і гіпертрофія передміхурової залози.

У Західній Європі є попит на препарати з кори осики при захворюваннях сечового міхура, гіпертрофії передміхурової залози, аденомі, простатиті. Лікування простатиту корою осики проводитися за певною схемою, зазначеної в інструкції до препаратів.

При використанні в лікуванні Осики існують також протипоказання: схильності до закрепів; вагітність та грудне вигодовування; алергія на речовини, що містяться в рослині.

 

Наведемо приклад приготування деяких лікувальних засобів.

 

          Відвар з кори Осики.

Кору подрібнюють, заливають водою у співвідношенні 1:4 та варять до 30 хвилин. Відвар залишають на 6 годин настоюватися. Приймають по 40 грам 4 рази на день. Рекомендується вживати відвар кори осики натщесерце. Відвар рекомендується приймати внутрішньо при цукровому діабеті, циститі, подагрі, суглобових болях і зовні при наривах, екземі, фурункулах. При проблемах з суглобами вживають відвар 1 раз в день по 20 грам, але тривалий годину: півроку.

Настоянка з кори Осики.

            Для приготування настоянки висушену кору Осики (0,5 склянки) заливають горілкою (0,5 літра) і протягом тижня витримують в темному місці. Приймають настойку 3 рази в день по 20 грам. Настоянка успішно лікує артрити, артрози, суглобові болі, ревматизм, простатит, знищує паразитів.

            Мазь з кори Осики

            При лікуванні шкірних хвороб ефективно діє мазь з Осикової кори. Щоб її приготувати, нутряний свинячий жир або дитячий крем перемішують з попелом, що був отриманий від горіння кори. Зберігають мазь у холодильнику.

            Осиковий квас

            Для приготування трилітрову банку наполовину заповнюють корою, додають цукор (1 склянка), сметану (1 чайну ложку) і доливають до верху воду. Суміш залишають на півмісяця для бродіння. Після кожної випитої порції в банку додають воду (1 склянка) і цукор (1 чайну ложку).

           Не забувайте, що займатися самолікуванням небезпечно! Поставити діагноз і призначити лікування повинен лікар!

           Кору Осики ТМ Любор для виготовлення препаратів Ви можете придбати на нашому сайті Дари Полісся.

           Будьте здорові! 

Інші статті

  • Березовий гриб Чага вже на протязі сотень років використовується в народній медицині. Згадки про нього зустрічаються в старовинних травниках, середньовічних медичних трактатах і монастирських рукописних книгах. При цьому описуються точні рецептури
  • Був час на землі, коли поміж квітами почалися незгоди. Запишалися Лілія, Тюльпан, Півонія, Нарцис, Троянда, що тільки вони потрібні людям, бо приносять їм насолоду своєю красою і незрівнянними пахощами. — Нащо засмічувати землю отим сміттям:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner