БЕРЕЗОВИЙ ГРИБ ЧАГА
Березовий гриб Чага вже на протязі сотень років використовується в народній медицині. Згадки про нього зустрічаються в старовинних травниках, середньовічних медичних трактатах і монастирських рукописних книгах. При цьому описуються точні рецептури для різніх захворювань, з чого можна зробити висновок, що вже на тій годину лікарські властивості чаги були підтверджені і непогано вивчені. На випадки лікування чагой важких захворювань посилається Авіценна, а в 19 столітті подібні випадки були офіційно описані європейськими лікарями.
Користь Чага обумовлена речовинами, які містяться в ній. Препарати чаги і відвар з неї благотворно впливають на загальний стан організму: підвищують його імунну стійкість, покращують обмін речовин, сприяють зниженню цукру в крові і нормалізації тиску, діють загальнозміцнюючи і тонізуючи.
Найпоширеніші області застосування березового гриба - онкологія і гематологія, лікування розладів травної системи, лікування ран і захворювань шкіри і слизових оболонок, профілактичне застосування у якості протимікробного, противірусного та імуномодулюючої засобу.
Препарати цієї рослини є офіційним лікарським засобом; вони дозволені до застосування при онкологічних захворюваннях, розладах шлунково-кишкового тракту, при лікуванні стоматологічних, шкірних і ЛОР-захворювань, а також в якості профілактики пухлинних утворень.
З Чага виготовляють настій, відвар, настоянку і мазь.
У народній медицині Чага має статус ліків від "ста хвороб".
Вісь один із давніх рецептів, який успішно використовувався при лікуванні раку. Півсклянки сухої подрібненої сировини потрібно залити 1л якісної горілки або спирту. Настоювати два тижню в темному і прохолодному місці. Рекомендується Приймати по 1 десертній ложці 3 рази на день перед їжею. Як наслідок постерігається уповільнення зростання ракових клітин, зменшення пухлини.
При лікуванні препаратами з Чага не дозволяється вживати антибіотики. І звісно ж у будь-якому випадку радьтеся з фахівцями.
Ви можете придбати Чага скориставшись сайтом Даруй Полісся.
Будьте здорові!
Інші статті
- Чи багато ми знаємо про Осику? Звичайно, окрім як зброї проти вампірів ) Стародавні слов'яни вірили, що в осикових гаях водяться лісовики, чорти і інша нечиста сила, а в міфах стародавньої Греції Осика росла в потойбічному світі.
- Був час на землі, коли поміж квітами почалися незгоди. Запишалися Лілія, Тюльпан, Півонія, Нарцис, Троянда, що тільки вони потрібні людям, бо приносять їм насолоду своєю красою і незрівнянними пахощами. — Нащо засмічувати землю отим сміттям: