
Сабельник Болотный Корень (Сабельник Болотный), 50г
20 грн.
- В наличии
- Код: 183
- +380685394756
- Условия оплаты и доставки
- График работы
- Адрес и контакты
САБЕЛЬНИК БОЛОТНИЙ
Сабельник (Cómarum palústre) - багаторічна травяниста рослина роду Сабельник.
З давніх-давен сабельник застосовувався в медицині, і його відвари лікарі прописували від носових і маткових кровотеч, суглобових болів, проносів. Потім він був забутий, оскільки з'явилося безліч імпортних і вітчизняних ліків.
Сабельник болотний. Відмінні риси - розташоване глибоко в землі довге повзуче багаторічне кореневище, що переходить в товсте, найчастіше лежаче мало розгалужене червоно-буре стебло понад 1 метра завдовжки. У непарноперистого листя загальний черешок. На кінці стебла - досить великі квітки, що представляють собою забарвлені в криваво-червоний колір гострі п’ятилисники.
Сабельник болотний росте переважно у вологих гірських районах з торфовищами. Найбільш густі зарості його зустрічаються зазвичай вздовж лісових ставків і струмків. У медицині використовують корінь і наземну частину рослини. У них міститься багато дубильних речовин, які наділяють сабельник болотний проносними властивостями.
Корінні жителі Чукотки називають його Нутасай - земляний чай; якути, зиряни, ненці переконані, що сабельник - найкращий засіб для зміцнення здоров'я, попередження і лікування раку. Не випадково, незважаючи на досить мізерні відомості про цю рослину в сучасній медичній літературі, люди продовжують його шукати, а знайшовши - активно ним користуються, позбавляючись від самих що ні на є невиліковних хвороб.
Ось що говорить про сабельник наш відомий травник Володимир Павлович Кузнєцов: «Я був на краю загибелі. Тільки завдяки сабельнику залишився живим, більш того - видужав». Зарості сабельника він зустрічав на місцевому болоті, але ніколи ним не цікавився, не було потреби. Познайомив їх важкий випадок. У 1993 році Кузнецов, будучи абсолютно здоровою людиною, несподівано втратив дома свідомість. При вимірюванні артеріального тиску прилад зашкалював. Після чергового уколу він почув вирок лікаря: «Якщо і виживе - буде паралізований». З тих пір кожен день Володимир Павлович проживав, як останній. Уколи не допомагали. Здавалося, він приречений і немає ніякого виходу. Але одного разу Кузнєцов почув, ніби внутрішній голос дав йому підказку: «Згадай, згадай болото, по якому ти часто ходив». І він згадав молоді осики, що потопають у заростях сабельника. За його наполяганням домочадці швидко принесли йому цілий оберемок цієї рослини, залили траву, стебла і коріння окропом, довели до кипіння, настояли 1,5 години. Ось цей-то настій і почав пити Кузнєцов. Через 10 днів поступово стала відпадати необхідність в уколах, а кількість прийому таблеток скоротилося до однієї в день.
Можливо, від цього і пішла назва рослини: подібно шаблі (рос. сабли) він відсікає хвороби. Зустрічається сабельник в тундрі, в північній частині Європи, в Східному і Західному Сибіру, в центральній частині Європи, а також в Скандинавії, Монголії, Китаї, Японії, Північній Америці. Кореневища з корінням і стебла містять органічні кислоти, ефірну олію, вітамін С, каротин, катехіни, флавоноїди, фенолкарбонові кислоти.
Сабельник болотний успішно бореться з багатьма хворобами. Він оновлює всі ослаблені клітини організму, очищає його від шкідливих речовин, не надаючи при цьому ніякого негативного впливу на здорові органи. Він володіє різними терапевтичними властивостями: в'язким, жарознижуючим, кровоспинним, сечогінним, ранозагоювальним, тонізуючим і стимулюючим. Застосовується при абсцесах, фурункулах, флегмонах, гінекологічних захворюваннях, хворобах печінки і жовчного міхура, порушеннях обміну речовин, ракових пухлинах, радикуліті, поліартриті, ревматизмі, туберкульозі легень, шлунково-кишкових і серцево-судинних захворюваннях, при ішіасі. Коріння сабельника болотного лікують ревматоїдний артрит.
Сабельник навіть здатний врятувати від передчасної смерті, продовжити життя в її фізіологічних межах і відсунути настання старості. Тільки сабельнику під силу поставити на ноги безнадійних ревматиків, які втратили навіть здатність самостійно одягатися і пересуватися.
Прекрасні результати відзначаються при лікуванні сабельником раку молочної залози, лімфагранулематоза, раку прямої кишки, гастриту, виразки шлунка, геморою, мастопатії.
Сьогодні медицина ще безсила в лікуванні хворих, які страждають поліартритами: наявні в її арсеналі засоби можуть тільки тимчасово зняти біль. А сабельник здатний на більше. Багато людей завдяки спиртовій витяжці сабельника відмовилися від милиць.
Траву сабельника збирають в повний місяць, коли рослина в повному кольорі. Коріння і кореневища - восени, в молодий. Курс лікування розрахований на 1-1,5 місяці. За цей час потрібно випити не менше 1 літра настоянки.
Для приготування настоянки стебла і коріння сабельника подрібнюють до 1 см, наповнюють ними банку на третину її обсягу, заливають хорошою горілкою і щільно закривають поліетиленовою кришкою. Настоюють 21 день в темному місці. Потім проціджують і п'ють по 1 столовій ложці, розводячи її в 50 мл води, 3 рази на день до їжі. Спиртову настоянку сабельника втирають в пошкоджені і хворі місця. Вона ж рекомендується і для лікування раку шлунка, полочної залози, ревматизму, артриту, відкладення солей у хребті і шийних хребцях. Результати з'являються через кілька місяців.
Застосовується і емульсія. 120 г товченого кореня сабельника настоюють 3 тижні в 0,5 л рослинного масла і розтирають цією настоянкою хворі суглоби, забиті місця.
Для примочок використовуються листя сабельника. Їх сушать, подрібнюють, заливають 3 столові ложки цієї вихідної лікувальної сировини половиною склянки окропу, доводять до кипіння і поміщають в марлевий мішечок. Прикладають теплим до хворого місця.
Під час лікування сабельником слід виключити вживання алкоголю і бажано тютюну. У перші дні лікування у деяких хворих може бути невелике загострення хвороби. Цього не треба боятися: все швидко минає. Точно так же дуже швидко може настати поліпшення, і людина відчує себе здоровою. Але треба продовжувати курс лікування, так як, повторюю, рекомендується випити не менше 1 літра настоянки сабельника.
Для лікування лімфагранулематоза можна застосовувати сабельник і таким чином: 100 г сухих коренів в темній пляшці заливають 0,5 літра горілки, щільно закривають і настоюють 8 днів, зрідка збовтуючи. Потім проціджують і п'ють по 30 крапель 3 рази на день, запиваючи пів стаканом води (краще це робити до їжі).
При раку прямої кишки 50 крапель настоянки додати в 0,5 л теплої кип'яченої води, зробити клізму і тримати 20 хвилин.
Пользовательские характеристики | |
---|---|
Виробник | ЛЮБОР |
Вага нетто, грам | 50 |
Країна походження | Україна |
Пакування | Паперовий пакет |
- Цена: 20 грн.