Корзина
22 отзыва
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ!ДІЗНАТИСЯ УМОВИ

Грипп и простуда

Холодна пора осінь та зима змушує нас зігріватися гарячими напоями як от: чай, кава, какао тощо.

З усіх чаїв трав’яний чай здатен не тільки зігріти, а й підвищити тонус організму, допомогти при застуді.

Про користь трав’яних чаїв знають всі, так як ця тема добре вивчена в сучасній медицині. Ще з давніх давен наші пращури використовували лікарські трави для профілактики та лікування простудних захворювань.

Кілька надзвичайно корисних видів трав ми найчастіше додаємо до наших зборів для надання чаю неповторного смаку та корисної дії.

Чебрець або по суті сила духу, тому він здатен бадьорити, відновлювати силу та енергію, допомагає при застуді та кашлю, підвищує працездатність, знімає болі в поєднанні з вітамінами В та С. Корисний дітям.

М’ята всім добре відома своїми властивостями заспокоювати, освіжати, допомагати серцю, сприяти боротьбі з простудними захворюваннями. Дуже корисна жінкам та дітям, але не завжди для чоловіків, так як знижує рівень тестостерону. Занадто велика кількість м’яти може бути важкою для шлунку.

Меліса – для покращення апетиту, зняття м’язових спазмів, при безсонні, дратівливості та депресії. Допомагає зниженню артеріального тиску.

Ромашковий чай - це відомий на весь світ напій! Він корисний для дітей будь-якого віку: підвищує імунітет, зменшує біль, заспокоює та багато інших корисних властивостей.

Іван-чай – незамінний при підвищенні імунітету та харчових отруєннях, при головних болях, містить велику кількість мікроелементів, органічних кислот, вітамінів, пектину та флаваноїдів.

 

НА ЗДОРОВ'Я!